Intencje

INTENCJE MSZALNE          w tygodniu od 17.10.2021.
DZIEŃ WSPOMNIENIE GODZINA INTENCJA

Niedziela

29 niedziela zwykła 8:00 Za + żonę Annę Koj, rodziców Marię i Pawła Prochota, Monikę i Augustyna Koj o życie wieczne.
10:30

Na podziękowanie Panu Bogu za wszystkie łaski z okazji 18 urodzin Michała Pośpiecha  z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie.
Poniedziałek św. Łukasz
Wtorek bł. Jerzy Popiełuszko
18:00 Za + i żywych parafian.
Środa  św. Jan Kanty
18:00 Za + Adolfa Kostuch.
Czwartek
18:00 Do MBNP z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Bernarda i Doroty Maleska, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalszą opiekę, za + rodziców Ritę, Pawła, ojca Pawła, dziadków i krewnych.
Piątek św. Jan Paweł II
18:00 Za + rodziców Marię i Augustyna Jagoda, + dziadków, krewnych o życie wieczne.
Sobota św. Jan Kapistran 16:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośba o dalsze dla Gabrieli i Henryka Koj z okazji 20 rocznicy ślubu, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci.
17:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Wolny i w rodzinach dzieci.
Niedziela 30 niedziela zwykła  Misyjna 8:00
pol-niem
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 40 rocznicy ślubu Marii i Waltera Kalus.
10:30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinach Huberta i Damiana Brzózka oraz za + rodziców i dziadków.