Intencje

INTENCJE MSZALNE          w tygodniu od 21.4.2024.
DZIEŃ WSPOMNIENIE GODZ INTENCJA

21.4.
ND
4 Niedziela Wielkanocna
Dobrego Pasterza
8:00

Z prośbą  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, zdrowie dla członkiń 6 róży różańcowej (od Krystyny Rymarczyk) i życie wieczne dla zmarłych.
10:30
pol-niem
Za + męża Pawła Kuczera, syna Jerzego, zięcia Joachima, rodziców Kuczera, Wieczorek, + rodzeństwo i pokrewieństwo.

22.4. PN

23.4. WT

św. Wojciech

18:00 Do św. Ojca Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze.
24.4. ŚR Środa
św. Jerzy

18:00

Za + mamę Marię Jeziorek w miesiąc po śmierci, ojca Mikołaja, brata Wilhelma, kuzynkę Ritę, + rodziców Czyrny i pokrewieństwo.
25.4. CZ Czwartek
św. Marek
18:00

Błogosławieństwo pola – przed krzyżem na ul. Kluczborskiej.
Msza święta z prośbą o odpowiednią pogodę i dobre urodzaje.

26.4. PT
Piątek

18:00 Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Teresy i Reinholda Jagoda.
27.4. SB Sobota
16:00 Do Miłosierdzia Bożego za + Erykę Skoczylas w 1 rocznicę śmierci, + rodziców, brata Jerzego z prośbą o życie wieczne.
17:00 Na podziękowanie za 50 lat życia Artura Stanoszek, z prośbą o dalsze łaski i błogosławieństwo dla całej rodziny.
28.4.
ND

5 Niedziela Wielkanocna

8:00

Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla członkiń 1 róży różańcowej (od Marii Drąg) i życie wieczne dla zmarłych.

10:30

Za żywych i + parafian.