Intencje

INTENCJE MSZALNE          w tygodniu od 5.5.2024.
DZIEŃ WSPOMNIENIE GODZ INTENCJA
5.5.
ND
6 Niedziela Wielkanocna 8:00 Za żywych i + parafian.
10:30 Za zmarłych strażaków o dar życia wiecznego.
15:00 Majowa u krzyża (w kierunku Ciarki).
6.5. PN

św. Filip i Jakub

7.5.
WT

18:00 Za + rodziców Ernesta i Emmę Arndt, dziadków, pokrewieństwo oraz błogosławieństwo Boże w rodzinie.
    8.5.
     ŚR
św. Stanisław
18:00 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Melanii i Sebastiana Prochota.
   9.5.     CZ    Czwartek  18:00

Za + rodziców Marię i Alojzego Wieloch i + dziadków z obu stron.

10.5.
   PT
św. Jan z Avili

18:00 Za + rodziców Bernarda i Marię Wachowskich, Franciszka i Małgorzatę Wiecha, brata, 4 siostry, dziadków  i krewnych.
11.5. SB Sobota

15:00 Z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o wstawiennictwo patrona św. Floriana za wszystkich strażaków OSP Chocianowice w setną rocznicę powstania jednostki.

12.5.
ND

Wniebowstąpienie Pańskie

8:00

Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Anetty Wieczorek i dar zdrowia dla całej rodziny.

10:30

Na podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże  w rodzinie Alfreda Lorek oraz życie wieczne dla rodziców Marii i Wiktora i ojca Edwarda.