Ogłoszenia – 20.10.2024 – 29 Niedziela zwykła.

1. Wyniki liczenia wiernych na Mszach św. z 13 września: ogółem na 2 Mszach było: 279 ludzi, z tego do Komunii przystąpiło 141.

2. W następna niedzielę 27 września będzie zbiórka na remont kościoła.

3. W następna niedzielę do grona Ministrantów i Marianek będzie przyjętych 7 kandydatów.

4. W piątek zapraszam na Mszę św. szkolną a po niej odbędzie się przygotowanie do 1 Komunii św.

5. Proszę o pomoc przy sprzątaniu kościoła w sobotę 26 października od godz. 8.30:
– Kulla Marzena, Żurek Aneta, Wolny Nicola, Myśliwczyk Nicola, Miskala Krystyna.

6. Październik jest miesiącem różańcowym. Zapraszam na wspólną modlitwę różańcową, która w dni powszednie będzie zaczynać o godz. 18.00 a po niej będzie wieczorna Msza św.
Dzisiaj – w niedzielę modlitwa różańca będzie o 15.00.

7. Można zamawiać intencje mszalne, także na rok 2025. Msze św. rocznicowe, jubileuszowe najlepiej zamawiać wcześniej. Proszę mieć na uwadze, że ksiądz proboszcz obsługuje jeszcze drugą parafię i nie każdy termin będzie wolny.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny. Polecam także czasopismo o tematyce misyjnej od księży Oblatów: Misyjne drogi.