Ogłoszenia 17.3.2024 – 5 Niedziela Wielkiego Postu.

1. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową – o godz. 17.00 a po niej na Mszę św. szkolną.
Potem odbędzie się przygotowanie do bierzmowania.
Niedzielne Drogi Krzyżowe będą o godz. 15.00: dzisiejsza i za tydzień będzie z kazaniem pasyjnym.

2. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie tradycyjnie w niedzielę zaczynać 20 minut przed drugą Mszą św.

3. W poniedziałek i wtorek odbędą się rekolekcje dla dzieci.
Nauczyciele przyprowadzą je po 3 godzinie lekcyjnej.
Program w kościele będzie na około półtorej godziny.

4. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa – patrona robotników oraz drugiego patrona naszej parafii.
Na Mszę św. w intencji przedsiębiorców, rzemieślników i pracowników zapraszam w sobotę o 17.00.

5. Wypominki za zmarłych przy Drodze Krzyżowej – można składać do drewnianej skarbony.

6. Proszę o pomoc przy sprzątaniu kościoła w sobotę 23 marca o godz. 8.30.
– Turek Gizela, Warzecha Renata, Born Grażyna, Myśliwczyk Małgorzata, Kowolik Zdzisława.

7. Spotkanie kandydatów na ministrantów i Marianki będzie w środę o godz. 17.00.

8. Świece wielkanocne są do nabycia na stoliku przy wyjściu.

9. Nowennę w intencji ojczyzny i ochrony życia będziemy się modlić od 16 do 24 marca.
Więcej informacji na nowenna2120.pl.

10. Za tydzień będzie Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień.
Przy Mszach świętych będzie błogosławieństwo Palm.
Będzie tez zbiórka na remont kościoła.

11. Można zamawiać intencje mszalne.
Msze św. rocznicowe, jubileuszowe najlepiej zamawiać wcześniej.

12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny; dla dzieci i miesięcznik Misyjny.