Ogłoszenia 26.9.2021 – Dożynki

1. Dekret biskupa opolskiego- obowiązuje od 13 czerwca 2021:
– w kościołach może być zajęte 75 % dostępnych miejsc stojących i siedzących ( nie wlicza się zaszczepionych)
odwołanie dyspensy od uczestnictwa we Mszach św. niedzielnych i świątecznych
– ograniczenie transmisji Mszy świętych
– nadal pozostaje obowiązek zakrywania maską ust i nosa w kościele.
W naszej parafii od początku lipca będą odprawiane w niedziele 2 Msze św.: o godz. 8.00 i 10.30.
Transmitowana będzie tylko 1 Msza św. – suma o godz. 10.30.

1. Zapraszam na Mszę św. szkolną w piątek o godz. 18.00.

Spotkanie rodziców dzieci komunijnych odbędzie się po Mszy św. szkolnej w piątek na godz. 19.00.

2. Pielgrzymka dla bierzmowańców do Prudnika i Nysy będzie we wtorek. Odjazd autobusu o godz. 7.30. – przed szkołą.

3. Prośba o pomoc przy sprzątaniu kościoła w sobotę 2 października o godz. 9.00 Krawczyk Anna, Podstawa Lidia, Klos Mirella, Lipa Judyta, Włoch Krystyna. Przypomnienie o odpowiedzialności za czystość naszego kościoła.

4. Ministrantów i Marianki zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10.00.

5. W piątek zaczyna październik, który jest poświęcony modlitwie różańcowej. W naszym kościele zapraszam na wspólną modlitwę po wieczornych Mszach a w niedzielę o godz. 15.00.

6. Odwiedziny chorych będą w piątek od godz. 9.00

7. Kalendarze rolnicze na rok 2022 są już do nabycia.

8. Zapowiedzi przedślubne – Sakrament małżeństwa będą zawierać: Sebastian Turek z Chocianowic i Alina Oblong z parafii Bodzanowice.
Daniel Jaron z Chocianowic i Dominika Jabłonka z parafii Borki Wielkie.

Okazja do spowiedzi świętej – przed każdą Mszą św.

Są jeszcze wolne intencje mszalne. Możliwość zapisu jest w zakrystii po każdej Mszy św. albo na plebanii.