Ogłoszenia – 3 Niedziela Wielkanocna 18.04.2021.

1. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną przypominam:
– obowiązek zakrywania ust i nosa przez wszystkich, dezynfekcji rąk i zachowania bezpiecznego odstępu – 1,5 m.
– według nowych ograniczeń w naszym kościele może przebywać 45 osób.
– dyspensa od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej i świątecznej Mszy św. dla osób w podeszłym wieku lub poważnie zagrożonych- w tym wypadku zalecenie uczestnictwa w Mszach wysyłanych przez media ( transmisja z Chocianowic jest dostępna na naszych internetowych stronach).

2. Za tydzień – 4 Niedziela Wielkanocna jest nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza. Dlatego w ten dzień i cały następny tydzień będziemy się modlić za powołania do służby w kościele.
Również w ten dzień przypada święto św. Marka, którego prosimy o dobre urodzaje przy Mszy św. o godz. 9.00 i nabożeństwie przy krzyżu o godz. 15.00.

3. Osoby  do sprzątania kościoła w sobotę – 24 kwietnia o godz. 9.00. – Rawska Anna, Kalus Maria, Prochota Alojzy, Arndt Adela, Kokorzycka Katrin

4. Spotkanie przed 1 komunią św. – czwartek: 17.00.

5. Spotkanie Marianek odbędzie się w sobotę o godz. 10.

6. Okazja do spowiedzi świętej – pół godziny przed każdą Msza św.

Są jeszcze wolne intencje mszalne. Możliwość zapisu jest w zakrystii po każdej Mszy św. albo na plebanii.

—————————————————–
ADRES INTERNETOWEJ STRONY PARAFIALNEJ: www.parafia.chocianowice.eu